logo

Aktualności

Współpraca z MP Solar Group

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z firmą MP Solar Group - dystrybutorem marek: Growatt, Atess i Hopergy.

Firma MP Solar Group Sp. z o.o. od 2016 roku jest głównym i wyłącznym przedstawicielem inwerterów marki Growatt New Energy w Polsce. Growatt w swoim portfolio posiada falowniki on-grid, off-grid, falowniki hybrydowe wraz z systemami magazynowania energii, ładowarki do samochodów elektrycznych, urządzenia do inteligentnego zarządzania energią w domach oraz przenośne stacje ładowania.

Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, od 2021 roku jest także wyłącznym przedstawicielem marki ATESS Power Technology, która oferuje kontenerowe systemy magazynowania energii „szyte na miarę”. Magazyny te skierowane są przede wszystkim dla przemysłu, ze względu na możliwość stabilizowania parametrów pracy sieci dystrybucyjnych i przesyłowych oraz gwarantowanie stabilności energetycznej w razie zaniku napięcia w sieci.

Poza inwerterami oraz magazynami firma zajmuje się dystrybucją konstrukcji montażowej Hopergy, modułów fotowoltaicznych oraz niezbędnego osprzętu solarnego.

assetassetasset
logo

Green Leaf Power

    fotowoltaika

    magazynowanie energii

    systemy smart home

    serwisy instalacji

Biuro

ul. 11 Listopada 11

40-387 Katowice

Kontakt

biuro@greenleaf.pl

tel. 536 108 864

dołącz do nas na Facebooku

© 2023. Green Leaf Power. All rights reserved.

polityka prywatności

Created by Strony jak się patrzy